Ověřená
Ověřená

Stežejním programem naší společnosti je projekce, realizace, prodej a servis komponentů, ale i celých systémů potrubní pošty německého světového výrobce AEROCOM.

Naším druhým, avšak neméně významným programem jsou solární systémy vytápění a ohřevu vody a tepelná čerpadla, k využití jak v bytové výstavbě, tak i s komerčním využitím. Využijte našeho profesionálního poradenství v oboru obnovitelných zdrojů.

Prohlédněte si online vizualizaci s vyobrazením dnešního solárního zisku obytného domu v Pardubicích, Českých Budějovicích, nebo Strakonicích.

V roce 2006 naše společnost podpořila MATURITNÍ PROJEKT školy BHAK Freistadt. Studenti pro nás zpracovali průzkum trhu solárních technologií a navrhli strategii prodeje. Předání dokončeného projektu se konalo v únoru 2007.

Pomohli jsme zpříjemnit prostředí Dětského oddělení popálenin Fakultní nemocnice Královské Vinohrady sponzorským darem detské potrubní pošty v rámci projektu Kouzelná nemocnice sdružení Bolíto. Mile nás překvapilo, jak čistě technický prvek okouzlil naše nejmenší. Podobný sponzorský dar jsme v roce 2010 věnovali rovněž dětem Dětského stacionáře Světluška v Českých Budějovicích.

Náš cíl je prostřednictvím kvalitních výrobků, rychlého servisu a kvalitních služeb dosáhnout toho, aby se k nám každý zákazník rád vracel. Jen ten zákazník, který se k nám vrátí je opravdu spokojen.