<<Měření a regulace
1 až 3 okruhy
Volně programovatelné
Příklady řízení
 

Volně programovatelné
 
 
UVR16x2 – volně programovatelná univerzální regulace s barevným dotykovým displejem…
Přístroj UVR16x2 má díky funkčním modulům možnost prakticky volné programovatelnosti pro každé systémové zařízení topného managementu a jeho sladění. Protože je každý funkční modul možno několikanásobně adresovat, mohou se také realizovat komplexní regulační systémy, jako např. solární systémy s více kolektorovými plochami, zásobníky nebo povětrnostními podmínkami řízené topné systémy. Díky nabídce funkcí je možné řešit libovolné regulační úlohy.
 
 
 
Zařízení UVR16x2 poskytuje četné možnosti řízení pro vytápění obsahuje přes 40 různých funkčních modulů, které mohou být mezi sebou kombinovány . Propojení až 128 funkcí, to znamená, že je prakticky bez omezení. Dotykový displej 4,3 “ slouží jako uživatelské rozhraní. V grafickém přehledu se dají jednoduše definovat regulační parametry (např časy vytápění, teplá cílová teplota vody atd.) pro pohodlnou obsluhu systému. V kombinaci s rozhraním CMI, lze provoz celého systému monitorovat bezdrátově přes internet, jako interaktivní vizualizace pomocí smartphonu, tabletu nebo PC. S dalším příslušenstvím se dá regulace rozšířit o další ovládací vstupy a výstupy např. o KNX/EIB bus síť. UVR16x2 se může programovat buďto přímo na regulátoru s dotykovým displejem 4,3 “ nebo na nové softwaru TAPPS2 (nástupce TAPPS). Všechny data se dají na zažízení pohodlně přenášet pomocí SD karty nebo bezdrátově přes rozhraní C.M.I.
Všech 16 vstupů může být použito pro následující senzory a čidla: PT1000, PT500, PT100, KTY 2k? (starý standardní typ Technische Alternative), KTY 1k, Ni1000, Ni1000 TK5000, Digitální signály, Termočlánek Thel, Čidlo záření GBS01, Čidlo vlhkosti RFS, Dešťový senzor RES01, Napětí 0 – 3,3V DC, Senzory Pokoj RAS a RASPT, Pulsní až do 10 Hz (vstupy 15 a 16 až 20 Hz)
Vstupy 7 a 8 jsou vhodné také pro následující signály: Napětí 0- 10V DCa, Odpor 1 – 100k Ohm, Měření 4-20 DC je také možné se vstupem 8.
Výstupy: 4 triak, 7 relé, 5 multifunkční výstupy:, 0-10V DC, PWM, použití jako reléový výstup nebo také s expanzní modulem
Ostatní rozhraní: CAN sběrnice, bus DL, 12V DC + 24V DC (celkem max. 6W)