Vyžádejte si nabídku
  Poptávkový formulář systémů potrubní pošty
 
  Poptávkový formulář solárních systémů
 
  Poptávkový formulář měření a regulace

Zdá-li se vám formulář komplikovaný, nemusíte jej celý vyplňovat. Ale jen získáním všech možných a pokud možno podrobných informací, můžeme vaší poptávku zpracovat co nejpřesněji.

Nastanou-li problémy s vyplněním formuláře, nebo jej nelze otevřít, informujte nás. nebo zašlete poptávku na naší mailovou adresu info@animatrans.cz.

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko odeslat. Formulář bude odeslán vaší emailovou aplikací do naší centrály. Nezapomeňte nám sdělit vaší adresu, telefonní číslo, nebo nějaký kontakt, abychom vás mohli kontaktovat v případě upřesnění údajů k poptávce.

Nedostanete-li od nás do dvou týdnů žádnou odpověď, neznamená to, že bychom s vámi nechtěli komunikovat, ale zřejmě mohlo dojít k nějaké, zřejmě technické závadě. Kontaktujte nás v tomto případě telefonicky na číslo 387 315 900.

Vyplněný formulář můžete rovněž vytisknout a odeslat poštou na adresu Animatrans s.r.o., Okružní 2615, 370 01 České Budějovice, nebo naskenovaný na emailovou adresu info@animatrans.cz.

Poskytnutím údajů v tomto formuláři návštěvník souhlasí s tím, aby údaje provozovatel ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. zpracovával a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro své vlastní marketingové účely.